خبرگزاری آريا – قاسم افشار در کنار دخترش آرميد +عکس


قاسم افشار در کنار دخترش آرميد +عکس

خبرگزاري آريا – مراسم تشييع پيکر قاسم افشار گوينده پيشکسوت خبر صبح امروز پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت با حضور جمع زيادي از مردم ، همکاران سابق او در صداوسيما، و دوستدارانش برگزار شد.
به گزارش خبرگزاري آريا از روابط عمومي رسانه ملي، در مراسم باشکوهي که جمع زيادي از علاقه مندان به اين گوينده نام آشنا حضور داشتند، پيکر قاسم افشار در منظريه تهران تشييع و پس از آن در قطعه ۹۲ بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
در مراسم وداع با اين گوينده پيشکسوت بيش از همه،حضور گويندگان قديمي خبر و تلويزيون از جمله فواد بابان، رحمان نظام اسلامي، حسن سلطاني، مهناز شيرازي، مرتضي حيدري، حسين ذکايي و فريده فرخي نژاد به چشم مي آمد.
در ميان جمعيت بسياري که براي مشايعت اين گوينده قديمي خبر حضور يافته بودند مديران ارشد سازمان صدا و سيما از جمله سعيد فانيان مدير سابق شبکه هاي جام جم و حسين رنجبران مديرکل روابط عمومي صدا و سيما نيز حضور داشتند.
حسن سلطاني گوينده سابق خبر و مجري برنامه هاي معارفي تلويزيون زنده ياد قاسم افشار را فردي متعهد به کار و علاقه‌مند به رسانه توصيف کرد و افزود: قاسم افشار فردي خوش قول و متدين و علاقه مند به اهل بيت بود و هيچ وقت فريفته شهرت نشد.
رحمان نظام اسلامي از ديگر مجريان تلويزيون در اين مراسم گفت : افشار سال‌ها در رسانه کار کرد و بعد از کار در رسانه باز هم در يک موسسه خيريه منشا خير بود.
مهناز شيرازي گوينده قديمي خبر نيز درباره قاسم افشار گفت: او مردي وارسته، دادرس، شوخ طبع و مردم دار و در کار و جلو دوربين بسيار جدي بود اما وقتي از جلوي دوربين کنار مي‌رفت با حُسن خُلقي که داشت، لحظات خوشي را در جمع دوستان فراهم مي کرد.
فوآد بابان ديگر گوينده پيشکسوت خبر نيز از قاسم افشار به عنوان فردي پاک ضمير، متخصص در امور رسانه و خبر، مردم دار و اهل کارهاي خير نام برد و گفت: قاسم افشار فردي تکرار نشدني در خبر بود و او به خاطر همه خصوصيات ويژه اش همواره در ذهن ما خواهد ماند.
مراسم تشييع باشکوه مرحوم قاسم افشار با قرائت نماز بر پيکر او در جلوي منزلش به پايان رسيد و پيکر وي در قطعه ۹۲ بهشت زهرا در کنار دختر خردسالش آرميد.