خبرگزاری آريا – ماجراي ۲ سال خواستگاري جناب خان!


ماجراي 2 سال خواستگاري جناب خان!

خبرگزاري آريا – شب گذشته اولين قسمت از سري پنجم برنامه تلويزيوني خندوانه همزمان با فرارسيدن ماه مبارک رمضان به روي آنتن شبکه نسيم رفت.
به گزارش خبرگزاري آريا از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته اولين قسمت از سري پنجم برنامه تلويزيوني خندوانه همزمان با فرارسيدن ماه مبارک رمضان به روي آنتن شبکه نسيم رفت.
رامبد جوان مجري و کارگردان برنامه خندوانه در ابتداي اين برنامه گفت: خيلي خوشحالم که در خدمت شما هستيم و فصل پنجم را شروع کرديم چرا که در اين مدت دل تنگ شما بوديم.
وي در ادامه با اشاره به طراحي دکور فصل پنجم خندوانه، بيان کرد: از جايي که موضوع آب خيلي جدي است، ما کمپين قطره قطره را دوباره راه اندازي مي کنيم و لوله هايي که در دکور طراحي شده است يادآور کم آبي کشور است. در اين فصل اتفاقات فراوان و هيجان انگيزي مثل خواننده شو و بخش هاي جذاب تدارک ديده شده است و از اين به بعد فقط در اين فصل سه شب در هفته، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه برنامه داريم و بقيه روزها پژمان بازغي در برنامه کودک شو خدمت شما خواهد بود.
جوان در ادامه شادي برنامه را به پنج نسل از دهه ۴۰ نا ۸۰ تقديم کرد و سرود ملي ايران را با حضار داخل در استوديوي خندوانه اجرا کردند.
هومن شاهي خواننده و آهنگساز اين برنامه از قطعه جديد سري جديد رونمايي کرد و پس از آن به مناسبت شروع خندوانه مهران مديري و سيد مصطفي احمدي تهيه کننده و عوامل دورهمي کيک و يک تاج گل به اين برنامه اهدا کردند.
مهران غفوريان کمدين خندوانه در برنامه شب گذشته حاضر شد و به اجراي استندآپ کمدي پرداخت.
در ادامه برنامه جوان به اجراي برنامه خنداننده شو اشاره کرد و از فيناليست مسابقه خنداننده شو ميثم درويشيان پور به روي صحنه دعوت کرد.
همچنين عماد طالب زاده با اجراي قطعه هاي «دستاتو مي گيرم» و «تو يک حس قشنگ»به استوديو خندوانه آمد.
جوان در ادامه گفت: ما خندوانه را مي سازيم تا در اين شرايط، شبي حدود ۸۰ دقيقه به موضوعات آزاردهنده فکر نکنيم و دربرابر مشکلات بايستيم و آسيب نبينيم.
همچنين در ادامه جناب خان پس از دو سال در استوديو خندوانه حاضر شد و گفت: در اين سال ها درگير خواستگاري بودم.
جناب خان در ادامه اين بخش با همان لهجه جنوبي ماندگار، اولين قطعه آباداني خود را اجرا کرد و خطاب به جوان گفت: تا آخرش باهات هستم.