خبرگزاری آريا – نظر علي پروين درباره قطعه رسمي جام جهاني چه بود؟


نظر علي پروين درباره قطعه رسمي جام جهاني چه بود؟

خبرگزاري آريا – پيشکسوت و اسطوره‌ فوتبال ايران درباره سرود رسمي تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني روسيه معتقد است: «بار اولين اين اثر رااز طريق تلويزيون ديدم که با تصاويري از اتفاقات مهم فوتبال به صورت موزيک ويدئويي در حال پخش بود که بسيار هيجان زده‌ام کرد.»
به گزارش خبرگزاري آريا، علي پروين افزود: «البته ما عادت کرده‌ايم که هر وقت شاهد موفقيت‌هاي تيم ملي چه در فوتبال و چه در رشته‌هاي مختلف، صداي آقاي عقيلي هميشه پخش مي‌شود و به نظرم انتخاب ايشان انتخاب درست و خوبي براي حمايت از بازيکنان تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني بود.»
وي همچنين گفت: «به نظرم اجراي اين اثر از سوي آقاي عقيلي در بين مردم هم مورد توجه قرار گرفته است و ميزان استقبال به وبي نشان مي‌دهد که اين انتخاب درست بوده است و برايشان آروزي موفقيت مي‌کنم و اميدارم با اين صداي و اثر آقاي عقيلي که به نظر من لحن حماسي دارد، بتوانيم موفقيت‌هاي ويژه‌اي را در جام جهاني روسيه تجربه کنيم.»
کاپيتان سابق باشگاه پرسپوليس درباره موسيقي‌هاي مورد علاقه خود نيز گفت: «من اصولا فقط در ماشين وقت گوش کردن به موسيقي دارم ولي در کل موسيقي سنتي و ايراني هميشه جزو انتخاب‌هايم بوده و بيشتر مواقع اين قبيل آثاربه من انرژي و آرامش مي‌دهند.»
پروين درباره پيش بيني خود از نتايج تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني هم گفت: «جام جهاني فرصت فکر کردم به کسي نمي‌دهد. از همان لحظه صعود بايد به فکر نتايج خوب و قوي براي آن بود. بهنظرم تيم ايران همه قابليت‌ها را براي خلق شگفتي در اين جام دارد. هم بازيکنان خوب و با کيفيت و هم کادر فني خوب. حمايت مردم و رسانه‌ها هم که در بهترين حالت بوده و خواهد بود و من اعتقاد دارم که ايران در روسيه يکي از بهترين نتايج تاريخ را کسب خواهد کرد.»
گفتني‌ست قطعه «يازده ستاره» با موسيقي بابک زرين و ترانه احسان افشاري در روزهاي گذشته در يک مراسم باشکوه از سوي بنياد رودکي در تالار وحدت با حضور تمام بازيکنان تيم ملي فوتبال ايران و بسياري از اهالي هنر و ورزش به صورت رسمي رونمايي شد.
در ادامه مي توانيد نسخه صوتي قطعه «يازده ستاره» به همراه موزيک ويدئوي اين اثر با صداي سالار عقيلي را در تماشاخانه سايت «موسيقي ما» گوش کنيد، ببينيد و دانلود کنيد.