خبرگزاری آريا – آلبوم موسيقي «يوز پلي» به مناسبت جام جهاني منتشر شد


آلبوم موسيقي «يوز پلي» به مناسبت جام جهاني منتشر شد

خبرگزاري آريا – آلبوم موسيقي «يوز پلي» با حضور خوانندگان سرشناس موسيقي کشورمان و به مناسبت جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه منتشر شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، پيش از اين جمعي از خوانندگان شناخته شده کشورمان، به صورت مستقل قطعاتي پر انرژي را به مناسبت حضور تيم ملي کشورمان در جام جهاني ضبط کرده که گلچين اين قطعات در قالب آلبومي رايگان تحت عنوان «يوزپلي» نتاشر شده است.
«ايران – ملي پوشان» از ميلاد رضايي، «عشق مردم» از سعيد عرب، «پرواز» از علي لهراسبي، «وطنم» از حجت اشرف زاده، «مرز» از فرزاد فرزين، «وطن يعني- پرچم» از رضا يزداني، «مردم شهر» از حامد همايون، «واسه آبروي مردمت بجنگ» از محسن چاووشي، «من ايراني ام» از عليرضا عصار، «يازده ستاره» از سالار عقيلي، «يوزهاي ايراني» از گروه دسيبلز و «۷۰ ميليون ستاره» از سيروان خسروي قطعات انتخاب شده براي اين آلبومند که به افتخار ملي پوشان کشورمان و به اميد افتخار آفريني آنها در جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه منتشر شده است.
شايان ذکر است که آلبوم موسيقي «يوزپلي» با ۱۵ قطعه پر شور از خوانندگان مطرح کشورمان به مناسبت جام جهاني منتشر شده و علاقمندان مي توانند اين اثر را بصورت رايگان از طريق سايت ريتمو www.ritmo.ir دانلود نمايند.