خبرگزاری آريا – «سي سريال» به پايان مي رسد


«سي سريال» به پايان مي رسد

خبرگزاري آريا – برنامه سي سريال شبکه چهار سيما با سريال هاي «دردسرهاي عظيم ۲»، «پادري» و «برادر» به پايان مي رسد.
به گزارش خبرگزاري آريا از روابط عمومي شبکه چهار سيما، شبکه چهار سيما که از ابتداي ماه مبارک رمضان به پخش تحليل سريال هاي رمضاني دهه هشتاد تا کنون در قالب برنامه «سي سريال» پرداخته است،روز شنبه ۲۶ خردادماه آخرين قسمت از اين برنامه تلويزيوني را که مروري بر روند سريال سازي در ماه رمضان خواهد داشت به روي آنتن مي برد.
بنابراين گزارش، سه سريال «دردسرهاي عظيم ۲» ساخته برزو نيک نژاد، «پادري» ساخته محمدرضا لطيفي و «برادر» به کارگرداني جواد افشار به ترتيب از امروز (۲۳ خرداد) تا ۲۵ خرداد در قالب برنامه سي سريال پخش و تحليل مي شود.
«دردسرهاي عظيم ۲» ادامه مجموعه تلويزيوني دردسرهاي عظيم است که در رمضان ۱۳۹۴ از شبکه ۳ سيما پخش شد. سريالي که در سري اول آن، مورد توجه مخاطب قرار گرفت تا انگيزه سري دوم آن شکل بگيرد.
«دردرسرهاي عظيم ۲» به تهيه‌کنندگي مهران مهام ،داستان پيدا شدن بچه‌اي در ماشين خانواده لطيف که براي مراسم خواستگاري از شهرستان به تهران مي‌آيند و دعوت از خانواده پدري بهار، لطيف و بهار بار ديگر براي ازدواج دچار دردسرهايي مي‌شوند. فرحان که خود را مديون کمک‌هاي لطيف و بهار مي‌داند سعي مي‌کند مشکلات پيش آمده براي آنان را حل و فصل کند اما …
مهدي هاشمي، فريده سپاه منصور، جواد عزتي، مريم سعادت، حسين محب اهري، پرستو گلستاني، زهره فکور صبور، الناز حبيبي، اميرحسين صديق، مهران رجبي و … از جمله بازيگران «دردسرهاي عظيم۲» هستند.
سريال تلويزيوني «پادري» به کارگرداني محمدحسين لطيفي و نگارش کوروش نريماني در سال ۱۳۹۴ توليد شده است.
داستان «پادري» در رابطه با قاليشويي مشتاق است که تعطيل شده است و فيروز مشتاق در ايام نزديک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قاليشويي و حفظ مشتريان سابق، سعي مي‌کند با اجاره يک قاليشويي ديگر، کارش را پي بگيرد، او که با انبوهي از فرش‌هاي نشسته روبرو است، دردسرهاي جديدي برايش رخ مي‌دهد. از طرفي نصرت برخلاف گذشته داراي وضع مالي خوبي مي‌شود.
هومن برق‎نورد، سيما تيرانداز، بهنام تشکري، نگار عابدي، اميرحسين رستمي از جمله بازيگران اين سريال هستند.
«برادر» نام سريال ماه رمضاني است به کارگرداني جواد افشار، تهيه‌کنندگي نعمت چگيني و به نويسندگي آرش قادري که در ماه رمضان ۹۵ از شبکه دو سيما پخش شد.
حاج‌کاظم پهلوان و تاجر خيري است که به همراه دخترش، که خبرنگاري پرجنب‌و‌جوش است و پسر ديگرش مسعود، عليه واردات برنج‌هاي قاچاق و تاريخ‌مصرف‌گذشته و مسموم به بازار فعاليت مي‌کند.
حسن پورشيرازي، حسين ياري، ليلا اوتادي، کامبيز ديرباز، پوريا پورسرخ، سوگل طهماسبي، مجيد واشقاني، پوراندخت مهيمن، سهيلا رضوي، کاوه خداشناس، رضا توکلي از بازيگران اين مجموعه تلويزيوني هستند.
برنامه سي سريال به تهيه کنندگي حسين مروي هر روز ساعت ۱۷ از شبکه چهار سيما پخش مي شود.