خبرگزاری آريا – خشايار بارگان: اهدافي در راستاي جريان سازي موسيقي پاپ بين‌المللي در ايران داريم


خشايار بارگان: اهدافي در راستاي جريان سازي موسيقي پاپ بين‌المللي در ايران داريم

خبرگزاري آريا – موسيقي ما – قطعه «هم‌قد رويا» با صداي «خشايار بارگان» و مجوز دفتر موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي منتشر شد. اين اثر با ترانه کيوان نظري و موسيقي پويان رمضاني تهيه شده است. ضبط و ميکس و مسترينگ اين قطعه هم توسط پويان رمضاني انجام شده و آرمين مرشد در اين قطعه گيتار الکتريک نواخته است. اين اثر خشايار بارگان هم مانند آثار گذشته او از ۳۴ پلتفرم پخش موسيقي جهاني در اختيار مخاطبان سراسر دنيا قرار گرفته و در ايران هم از طريق رسانه‌هاي پخش شده است. اما خشايار بارگان که اين روزها مشغول توليد قطعات و پيگيري روند آثار آلبومش است توضيحاتي را درباره فعاليت‌هايش ارائه کرد.
اين خواننده گفت:«مراحل نهايي صدور مجوز سه قطعه بعدي از اولين آلبوم رسمي من در حال انجام است و همه آنها مانند کارهاي قبلي با ويدئوهاي مجزا پخش مي‌شوند. تا امروز بازخورد سه قطعه اول آلبوم من بسيار خوب بوده از شرايط بسيار راضي هستم. از همکاري بلند مدت با دو آهنگساز اولين آلبومم يعني پويان رمضاني و آرمين مرشد خوشحال هستم. اين دو هنرمند و بنده اهدافي در راستاي جريان سازي موسيقي پاپ بين‌المللي در ايران داشته‌ايم و داريم. عليرغم فقدان تهيه‌کننده مناسب و امکانات کافي براي رقابت با موسيقي پاپ در دنيا، براساس بازديد و نظرات مردم و لطف هنرمندان ديگر و عزيزاني که کار را شنيده‌اند و با زحمت اين دو آهنگساز آلبومم فکر مي‌کنم به نتايج قابل قبولي رسيده‌ايم.»
بارگان در ادامه اعلام کرد:«سه قطعه جديد من با عناوين تو بگو در ژانر پاپ، خورشيد بخواب در ژانر جزفانک با موسيقي آرمين مرشد و سومين قطعه هم دستاي خالي نام دارد که موسيقي آن اثري از پويان رمضاني است و اين قطعات از دو هفته آينده منتشر مي‌شوند.»
قطعه هم قد رويا با صداي خشايار بارگان را از اينجا مي توانيد دانلود کنيد.