خبرگزاری آريا – پيش بيني سالار عقيلي، فريدون شهبازيان و علي اکبر صفي‌پور درباره بازيهاي ايران در جام جهاني


پيش بيني سالار عقيلي، فريدون شهبازيان و علي اکبر صفي‌پور درباره بازيهاي ايران در جام جهاني

خبرگزاري آريا – موسيقي ما- رهبران ارکسترهاي ايراني به همراه سالارعقيلي و مديرعامل بنياد رودکي در آخرين ساعات پيش از عزيمت به روسيه درباره نتاريج تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني نظرات جالبي داشتند.
به گزارش خبرگزاري آريا، سالار عقيلي درباره نتايج پيش رو تيم ملي فوتيال ايران در جام جهاني گفت: «من در همه کارها بخشي براي شانس در نظر مي‌گيرم و مي‌گويم کسي شانس مي‌آورد که در مسير شانس قرار بگيرد. شانس الکي نمي‌آيد. بخشي از هر چيزي شانس است و بخش ديگر تلاشي است که به کار مي‌بريم. در فوتبال اروپا ممکن است ۹۰ دقيقه فوتبال دست تيمي باشد که تيم مقابل در دقايق پاياني يک موقعيت پيدا مي‌کند و گل مي‌زند و برنده مي‌شود. اصلا نمي‌توان پيش‌بيني کرد و بخشي از آن به اين موضوع برمي‌گردد که توپ گرد است. همين که ما در جام جهاني هستيم اتفاق بزرگي است و بعضي تيم‌ها مثل هلند و ايتاليا در جام جهاني نيستند و وقتي ايران حضور دارد اتفاق بزرگي است. هيچ‌چيز را در هيچ زمينه‌اي نمي‌توان پيش‌بيني کرد و فوتبال که جاي خود دارد. انشاالله با دعاي خير مردم و برنامه‌هايي که آقاي کي‌روش براي تيم ملي انديشيده‌اند افتخاري براي فوتبال کشورمان بدست بيايد. من يک ماه است که فکر مي‌کنم ايران يک گل به مراکش مي‌زند. اگر نشد به ما فحش ندهيد!»
* شهبازيان: خودم کاپيتان فوتبال بودم!
رهبر ارکستر ملي ايران نيز درباره نتايج تيم ملي فوتيال در روسيه معتقد است:« من فکر مي‌کنم با مراکش ۱-۱ کنيم و به اسپانيا ۲-۰ مي‌بازيم.»
فريدون شهبازيان در ادامه افزود: «البته فوتبال را نمي‌توان پيش‌بيني کرد. من خودم فوتبالي بودم و در دانشگاه تيم فوتبالي به اسم تيم فوتبال شهباز داشتم و خودم هم کاپيتان بودم. فکر مي‌کنم با پرتغال ۲-۱ مي‌شويم. دلم مي‌خواهد ما بزنيم ولي نمي‌شود.»
علي اکبر صفي‌پور مديرعامل بنياد رودکي نيز در اين باره گفت: «من پيش‌بيني مي‌کنم که مراکش را مي‌بريم و دو مساوي مي‌کنيم و به مرحله بعد مي‌رويم.»
در اين بين شهرداد روحاني نيز مفتقد است: «آقاي صفي پور خيلي خوش‌بين هستند و من ترجيح مي‌دهم که پيش‌بيني نکنم. به هرحال يک گل مي‌‌تواند مردم ايران را خوشحال کند. به هرحال بعد از هزارو يک شب با همتي دوباره در صحنه مي درخشيم با يازده ستاره.»