خبرگزاری آريا – آلبوم «با خودم مي‌رقصم» ماني رهنما ابتدا به صورت ديجيتالي منتشر مي‌شود


آلبوم «با خودم مي‌رقصم» ماني رهنما ابتدا به صورت ديجيتالي منتشر مي‌شود

خبرگزاري آريا – تاريخ انتشار آلبوم «با خودم مي‌رقصم» با صداي «ماني رهنما» مشخص شد. اين اثر از روز ۳۰ خرداد به صورت ديجيتالي و به تهيه‌کنندگي «علي اوجي» منتشر خواهد شد و در اتفاقي جالب و براي اولين‌بار قرار است نسخه فيزيکي اين اثر روز ۱۵ تير به بازار عرضه شود. براي انتشار ديجيتالي اين اثر هم جشن مفصلي تدارک ديده شده که قرار است در آن علاوه بر هنرمندان سرشناس، جمعي از مخاطبان و طرفداران ماني رهنما هم حضور پيدا کنند.
آلبوم «با خودم مي‌رقصم» شامل يازده قطعه با تنظيم‌هاي بهنام رهنما است. تمامي قطعات اين مجموعه آکوستيک هستند و ضبط آنها بيش از پنج سال در استوديو پاپ به طول انجاميده است. اين مجموعه به تهيه‌کنندگي «علي اوجي» آماده انتشار شده و قرار است همزمان با يک جشن امضاي بزرگ به بازار عرضه شود. شنيده‌ها حکايت از آن دارد که قطعات اين مجموعه فضايي کاملاً متفاوت نسبت به آثار گذشته ماني رهنما دارد و او در اين اثر تجربيات جديدي در مقوله کلام و موسيقي داشته است.
آخرين آلبوم ماني رهنما به نام «من و تو» در سال ۹۱ به بازار عرضه شد و همکاري اين خواننده با علي اوجي در مقام تهيه‌کننده موفق بود و آنها سراغ توليد آلبوم با خودم مي‌رقصم رفتند. ماني رهنما پس از آلبوم من و تو مجموعه چند اجرا در تهران و شهرهاي مختلف ايران روي صحنه برد. همچنين علاوه بر پيگيري روند توليد آلبوم با خودم مي‌رقصم، تک‌قطعات مختلفي را هم به مخاطبانش ارائه کرد.