خبرگزاری آريا – معرفي اعضاي شوراي عالي بيست و يکمين جشنواره توليدات مراکز


معرفي اعضاي شوراي عالي بيست و يکمين جشنواره توليدات مراکز

خبرگزاري آريا – در نشستي با حضور دکتر دارابي معاون امور استان‌هاي رسانه ملي، اعضاي شوراي عالي بيست و يکمين دوره جشنواره توليدات مراکز صدا و سيما معرفي شدند.
به گزارش خبرگزاري آريا از روابط عمومي رسانه ملي، بر اين اساس سيد عباس فاطمي به عنوان رئيس و دکتر حسن خجسته، دکتر علي اصغر جعفري، مهندس لطف الله سياهکلي، علي بخشي‌زاده، مهندس محمدرضا جعفري جلوه، مجيد زين‌العابديني، دکتر شهاب اسفندياري، مهدي فرجي، احسان محمد حسني، محمد امين توکلي‌زاده، دکتر احمد ضابطي جهرمي، دکتر عليرضا پويا، دکتر حسن عابديني، دکتر مريم جلالي، نورا‌لدين جعفري، مهندس مجيد شعبان‌پور، دکتر نجفي سولاري، پوران درخشنده، جليل سامان و اسماعيل عفيفه به عنوان اعضاي شوراي عالي بيست و يکمين جشنواره مراکز، حکم خود را از دکتر دارابي دريافت کردند.
معاون امور استان‌هاي رسانه ملي در اين نشست طي سخناني با اشاره به اهميت برگزاري اين جشنواره و معرفي چهره‌هاي جوان و موفق در مراکز استاني، بر ضرورت بومي‌سازي برنامه‌ها و توجه به ظرفيت‌ها و ويژگي‌هاي منطقه‌اي و استاني در هر يک از مراکز تاکيد کرد.
وي تصريح کرد: تاکنون اين جشنواره بيست دوره، برگزار شده و دستاوردهاي مهمي داشته است که از جمله آن ها مي توان به انگيزه ‌بخشي به برنامه‌سازان و معرفي چهره‌هاي برگزيده در سطح ملي و بين‌المللي اشاره کرد.
بيست و يکمين جشنواره توليدات راديويي و تلويزيوني مراکز استان ها تابستان ۹۷ در استان چهارمحال و بختياري برگزار خواهد شد.