خبرگزاری آريا – نگاه اهالي موسيقي معطوف به رقابت نمايندگان چهار قاره


نگاه اهالي موسيقي معطوف به رقابت نمايندگان چهار قاره

خبرگزاري آريا – موسيقي ما – اولين رقابت پيش‌بيني مسابقات جام جهاني ۲۰۱۸ که با حضور صد هنرمند موسيقي و به همت سايت «موسيقي ما» در حال برگزاري است وارد پنجمين روز شد. اين رقابت امروز هم با پيش‌بيني سه مسابقه سوئد و کره جنوبي، بلژيک و پاناما و تونس و انگلستان ادامه پيدا مي‌کند. از نگاه صد هنرمند حاضر در اين رقابت پيش‌بيني تيم‌هاي سوئد، بلژيک و پاناما از شانس بيشتري براي پيروزي برخوردار هستند و در اين بين در دو مسابقه اول احتمال تساوي را بيشتر دانسته‌اند. اين در حالي است که رقابت ميان اين صد هنرمند کماکان نزديک و با اختلاف بسيار کم در اغلب رتبه‌ها است.
نتايج دور از انتظار تيم‌هاي آلمان و برزيل در مسابقات ديروز و همچنين عدم شناخت دقيق از تيم‌هاي کاستاريکا و صربستان باعث شد تا اغلب هنرمندان پيش‌بيني‌هاي درستي نداشته باشند و به حداقل امتيازات هر بازي بسنده کنند. اما در اين بين کاوه آفاق با کسب ۱۹ امتياز در صدر جدول امتيازات روز چهارم قرار گرفت. حال بايد منتظر نتايج تعيين‌کننده روز پنجم ماند چون اين احتمال وجود دارد که برخي از هنرمندان بتوانند اختلاف خود را بيشتر کنند.
در ادامه مي‌توانيد ضمن مشاهده پيش‌بيني‌هاي هنرمندان موسيقي از بازي‌هاي روز پنجم جام جهاني ۲۰۱۸ نسبت به ثبت پيش‌بيني شخصي خودتان اقدام نماييد و برنده بليت کنسرت خواننده محبوبتان شويد.
.