خبرگزاری آريا – نگاه ويژه رسانه ملي به تکريم زنان و خانواده در فيلم‌ها و سريال‌هاي تلويزيوني


نگاه ويژه رسانه ملي به تکريم زنان و خانواده در فيلم‌ها و سريال‌هاي تلويزيوني

خبرگزاري آريا – رئيس رسانه ملي در ديدار اعضاي شوراي فرهنگي- اجتماعي زنان و خانواده شوراي عالي انقلاب فرهنگي با تأکيد بر ترويج فرهنگ حجاب و عفاف و تکريم جايگاه زنان و خانواده در فيلم‌ها، سريال‌ها و برنامه‌هاي ترکيبي و شاد تلويزيوني تصريح کرد: رسانه ملي با توليد و پخش برنامه‌هاي جذاب و پرمخاطب، به دنبال جلب رضايت اقشارمختلف جامعه است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از روابط عمومي رسانه ملي، دکتر علي عسکري با بيان اينکه مرز حيا در رسانه ملي بسيار حساس است و برنامه‌سازان نيز به اين موضوع توجه دارند، خاطرنشان کرد: نقش زن در خانواده بي‌بديل و حياتي است و شبکه‌هاي راديويي و تلويزيوني بر اساس راهبردهاي تدوين شده، به موضوع زنان و خانواده توجه ويژه‌اي دارند.
دکتر علي عسکري با تأکيد بر اينکه دشمنان با جنگ نرم فرهنگي به دنبال تضعيف فضاي اجتماعي و فرهنگي در کشور هستند، گفت: دشمنان با توجه به شکست خود در زمينه‌هاي مختلف در مقابل ملت رشيد ايران به جنگ نرم و نفوذ فرهنگي روي آورده‌اند و بنيان خانواده را نشانه گرفته‌اند.
رئيس رسانه ملي با بيان اينکه شرايط امروز کشور سخت‌‌تر از جنگ نظامي است، خاطرنشان کرد: در شرايط فرهنگي و جنگ نرم بسيار پيچيده‌اي قرارداريم و برخي از افراد در داخل، آگاهانه محتواي نامناسب و کاملاً غربي را بدون اينکه سدي در برابر آن‌ها وجود داشته باشد به جوانان عرضه مي‌کنند.
دکتر علي عسکري با بيان اينکه شبکه‌هاي ماهواره‌اي فارسي زبان با برنامه‌ريزي و استراتژي دقيق، عليه مردم و جمهوري اسلامي ايران برنامه توليد و پخش مي‌کنند، اظهار داشت: غرب با تمام قدرت، بدون هيچ حد و مرز و با تأمين هزينه‌هاي سنگين مالي براي شبکه‌هاي ماهواره‌اي و فضاي مجازي در برابر حريف قدرتمندش جمهوري اسلامي ايران صف آرايي کرده است و وجود اين تعداد رسانه معاند براي تخريب فرهنگ يک کشور در دنيا بي‌سابقه است.
رئيس رسانه ملي با اشاره به اينکه دشمنان براي منهدم کردن انقلاب اسلامي از هيچ تلاشي فروگذاري نمي‌کنند خاطرنشان کرد: غرب با هجمه‌هاي سنگين عليه اسلام و ساير اديان الهي، درصدد دين‌زدايي در ميان مردم است و در اين مسير نيز هيچ حد و مرزي براي خود قائل نيست اما فرهنگ غربي در حال فروپاشي است و به دليل مقاومت انقلاب اسلامي در برابر اين هجمه سنگين، مردم دنيا به جمهوري اسلامي ايران نگاه ويژه‌اي دارند.
در ادامه اين نشست، زهرا آيت‌اللهي رئيس شوراي فرهنگي زنان و خانواده شوراي عالي انقلاب فرهنگي ضمن تشريح فعاليت‌ها و برنامه‌هاي اين شورا، خواهان معرفي دستاوردها و ظرفيت‌هاي شوراي فرهنگي اجتماعي زنان و خانواده در برنامه‌هاي مختلف راديويي و تلويزيوني رسانه ملي شد.