خبرگزاری آريا – فصل چهارم يک دوصدا در خط پايان


فصل چهارم يک دوصدا در خط پايان

خبرگزاري آريا – فصل چهارم مسابقه يک، دو صدا با شناخت برندگان خود به پايان مي رسد.
به گزارش خبرگزاري آريا از شبکه راديويي ايران، چهارمين فصل از مسابقه يک، دو صدا که به اجراي برپا خند (استند آپ کمدي) توسط علاقمندان داشت روز سه شنبه برندگان خود را مي شناسد.
پخش مرحله نهايي اين مسابقه از امروز دومتير ماه آغاز مي شود واين مرحله تا چهارم تير ادامه خواهد داشت و در نهايت پنجم تيرماه برندگان اين دوره در ويژه برنامه اي که بصورت زنده از راديو ايران پخش مي شود معرفي مي شوند.
ويژه برنامه مذکور از ساعت ۱۷:۱۰ به مدت ۹۰ دقيقه پخش خواهد شد که شامل بخش هاي مختلفي است.
مدير گروه ورزش و تفريحات راديو ايران در پايان اين برنامه و بخش هاي آن مي گويد: ويژه برنامه يک دو صدا با هدف تقدير از برندگان اين فصل مسابقه انجام خواهد شد اما در کنار آن از يک پيشکسوت نويسندگي طنز نيز تجليل خواهد شد و ۵۰ سال فعاليت هنري صادق عبداللهي را گرامي مي داريم از سوي ديگر دو رونمايي نيز خواهيم داشت.
رونمايي از نسخه بازسازي شده ترانه طنز و قديمي ماشين مشتي مندلي يکي از اين موارد است و از کتاب «طنز ايراني» که برگزيده متون برنامه هاي طنز شبکه است نيز رونمايي مي شود.
افتخاري افزود: مهمانان ويژه اي از جمله معاون صدا و معاون هنري وزارت ارشاد در برنامه حاضر خواهند بود.
گفتني است مسابقه يک دو صدا از تابستان سال ۹۵ به جدول پخش شبکه راديويي ايران اضافه شده است و تا کنون چهار دوره آن برگزار شده است.
تهيه کننده اين برنامه مهدي ساعي و اجراي برنامه بر عهده نسيم رفيعي است .داوران اين فصل برنامه حسين رفيعي ،سعيد بيابانکي ومرضيه صدرايي هستند.