خبرگزاری آريا – گروه رستاک «بهار»اش را به برج ميلاد مي‌برد


گروه رستاک «بهار»اش را به برج ميلاد مي‌برد

خبرگزاري آريا – گروه «رستاک» بعد از انتشار آلبوم «بهار»، روز ۲۸ تير اولين اجراي اين آلبوم و همچنين اولين اجراي امسالش را در برج ميلاد روي صحنه مي‌برد و قرار است از حضور اساتيد موسيقي نواحي در اين کنسرت بهره ببرند.
در اين برنامه که به همت شرکت «صوت آواي هنر» به مديريت محمد جليل‌پور روي صحنه مي‌رود، قطعات آلبوم «بهار» همراه با قطعات منتخب ديگر اجرا خواهد شد.
فرزاد مرادي (خواننده و نوازنده گروه) درباره اين کنسرت مي‌گويد: «کنسرت‌هاي ما به شکلي است که معمولاً تعدادي از قطعات قبلي به دليل خاطره نوستالژيک مخاطب با آنها، در رپرتوآر گنجانده مي‌شود. با اين حال بخش اصلي کنسرت تيرماه براساس آلبوم «بهار» است و سعي مي‌کنيم تعداد زيادي از قطعات آلبوم جديد را اجرا کنيم. تمرينات ما از چند روز پيش شروع شده و تا شب کنسرت ادامه خواهد داشت، ما اين تمرينات را به صورت منظم ادامه مي‌دهيم تا بتوانيم کارها را با کيفيت خوبي به کنسرت تهران برسانيم.»
گروه «رستاک» نسبت به آخرين کنسرتش تغييراتي داشته اما معتقدند که ترکيب و فضاي حاکم بر گروه طوري است که نمي‌توانند تغييرات زيادي را در آن لحاظ کنند با اين حال در تلاشند تا از حالت يک نواختي خارج شوند: «سعي مي‌کنيم با يک برنامه‌ريزي دقيق، نه تنها در بخش رپرتوار برنامه، بلکه در ساير بخش‌هاي نيز متفاوت از قبل باشيم.»
او درباره اثر تازه منتشر شده‌شان مي‌گويد: «خيلي‌ها معتقدند که آلبوم «بهار»، صميمي‌تر و متفاوت‌تر از کارهاي قبلي است. در اين آلبوم براي اولين‌بار برخي اعضاي گروه نظير آقايان ياور احمدي‌فر، اکبر اسماعيلي‌پور و مجيد پوستي که عضو جديد گروهمان است آواز خواندند. در اين آلبوم پنج نفر از اعضاي گروه قطعات را مي‌خوانند و قرار است در کنسرت تهران نيز به همان شکل کارها را اجرا کنيم.»