خبرگزاری آريا – نوآوري و کارآفريني در صنعت خدمات در مجله تخصصي «پيشران»


نوآوري و کارآفريني در صنعت خدمات در مجله تخصصي «پيشران»

خبرگزاري آريا – سومين قسمت از برنامه «پيشران» شبکه چهار امشب با موضوع نوآوري و کارآفريني در صنعت خدمات به روي آنتن مي رود.
به گزارش خبرگزاري آريا از روابط عمومي شبکه چهار سيما، «پيشران» عنوان برنامه جديد گروه دانش شبکه چهار سيما به تهيه کنندگي سودابه آقاجانيان است که ويژه فعالان اقتصادي، صاحبان کسب و کار، کارآفرينان کسب و کارهاي نوپا تهيه و توليد مي شود.
در سومين قسمت از اين برنامه که امشب ساعت ۲۱ پخش مي شود، نوآوري و کارآفريني در صنعت خدمات با حضور دکتر ليلا نظري منش عضو هيات علمي دانشگاه علوم تحقيقات مورد بررسي قرار مي گيرد.
اقتصاد خدمات در ايران چيست؟چه مولفه هايي در صنعت خدمات وجود دارد که با صنايع و اقتصاد کالا محور تفاوت ايجاد مي کند؟ ايجاد ارزش در صنعت خدمات چگونه صورت مي گيرد؟ تکنولوژي در ايجاد اين فرصت ها چه نقشي ايفا مي کند؟ از جمله سوالاتي است که در اين بخش به آنها پاسخ مي دهد.
در قسمت معرفي يک کارآفرين، دکتر عليرضا شريفي استاد دانشگاه و مشاور کسب و کار با يک کارآفرين گفتگو مي کند.
در بخش اخبار داخلي حميده سلطاني گوينده و سردبير برنامه مخاطبان را در جريان تازه ترين خبرها در حوزه کسب و کار هاي داخلي قرار مي دهد و در بخش اخبار خارجي که اجراي آن را دکتر عطاالله همايون استاددانشگاه بر عهده دارد خبرهاي اقتصادي درخارج از کشورتحليل مي شود.
برنامه پيشران با اجراي مهدي مفيدي راد به صورت هفتگي سه شنبه ها ساعت ۲۱ در مدت زمان ۶۰ دقيقه از شبکه چهار سيما پخش مي شود.