خبرگزاری آريا – «بادزنگ» دو آلبومش را روي صحنه مي‌برد


«بادزنگ» دو آلبومش را روي صحنه مي‌برد

خبرگزاري آريا – گروه موسيقي «بادزنگ» کنسرتش را هفتم مرداد در برج آزادي تهران برگزار مي‌کند. گروه «بادزنگ» يک گروه دو نفره مشهدي است که فرودين امسال، دومين آلبومش را با نام «دره خاموش» در فضايي نزديک به الکتروراک منتشر کرد.
«بادزنگ» گروه دو نفره‌اي است که عليرضا احمدزاده و مسعود فياض‌زاده آن را تشکل دادند. فضاي آثار اين گروه نزديک به الکترونيک راک است که ترانه‌ها و بيشتر ملودي‌ها را عليرضا احمدزاده مي‌نويسد و از طرف ديگر تنظيم و مهندسيِ قطعات را مسعود فياض‌زاده انجام مي‌دهد. تجربه‌هاي عليرضا از خاستگاه موسيقي کلاسيک و تحصيلات آکادميک ريشه مي‌گيرد. در سمت مقابل مسعود سال‌ها است که به شکل تجربي در سبک راک فعاليت مي‌کند؛ از جمله فعاليت‌هاي او مي‌توان به حضور در گروه «ماينس۱» به عنوان پروژه اصلي و همکاري با گروه «باميان»، هادي پاکزاد، حامد بهداد و… اشاره کرد.
در اين کنسرت، عليرضا احمدزاده به عنوان آهنگساز و خواننده گروه حضور دارد و مسعود فياض زاده به عنوان نوازنده گيتار الکتريک و تنظيم کننده، علي باغفر (درامز)، کسري سبکتکين (گيتار باس) و سيامک بغدادي (کيبورد) ديگر اعضاي گروه در اين کنسرت هستند.
گروه موسيقي «بادزنگ» هفتم مرداد ماه ساعت ۲۱ در برج آزادي تهران، تازه‌ترين کنسرت خود را با اجراي آلبوم‌هاي «دره خاموش» و «دنياي ناتموم» برگزار مي‌کند که براي تهيه بليت مي‌توانيد به سايت ايران کنسرت مراجعه کنيد.