خبرگزاری آريا – مناظره عملکرد تيم ملي ايران درجام جهاني ۲۰۱۸


مناظره عملکرد تيم ملي ايران درجام جهاني 2018

خبرگزاري آريا – همزمان با ايام برگزاري مسابقات فوتبال جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه، عملکرد کادر فني و بازيکنان تيم ملي فوتبال در برنامه مناظره با حضور کارشناسان ورزشي بررسي مي شود.
به گزارش خبرگزاري آريا از روابط عمومي شبکه يک، تيم ملي ايران در جام جهاني و درگروهي که پيش از آغاز جام، به گروه مرگ تعبير مي شد، با کسب يک برد و يک تساوي به کار خود پايان داد.
در پايان بازي هاي ايران، بسياري از کارشناسان، از عملکرد تيم ملي تمجيد کردند، اما در ادامه جام و با درخشش دو تيم آسيايي کره و ژاپن و حذف پرتغال و اسپانيا، برخي
کارشناسان سبک بازي تيم ملي را عامل حدف ايران در دور گروهي دانستند و موفقيت تيم ملي در جام ملت ها را با اما و اگرهاي بسياري همراه کردند. برنامه جمعه ۲۲ تير مناظره قصد دارد تا با حضور برخي کارشناسان، مسئولان و چهره هاي فوتبالي، عملکرد تيم ملي را در جام جهاني مورد نقد و بررسي قرار دهد.
در سوال نظر سنجي اين هفته از بينندگان پرسيده شده است:آيا به عملکرد تيم ملي در جام جهاني اخير نمره قبولي مي دهيد؟ ۱- بله ۲- خير.
علاقمندان به شرکت در نظرسنجي مي توانند عدد گزينه مورد نظر خود را به سامانه ۳۰۰۰۰۱۳ پيامک کنند.
برنامه زنده مناظره به تهيه کنندگي عليرضا اسکندري کاري از گروه دانش و اقتصاد شبکه يک سيما است که جمعه ها حوالي ساعت ۱۱ صبح با اجراي مرتضي حيدري و با حضور صاحب نظران و اصحاب رسانه پخش مي شود.